rabota@rabota.md

Manager relatii cu clientii

Creavita SRL

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Fara experienta
Зарплата: От 9000 MDL
График работы: Full-time
№4805789, 22.03.2017
Cerinte fata de candidat
- studii superioare în domeniul industriei alimentare
- cunoştinţe de operare PC, MS Office
- cunoștințe de limbă rusă și engleză la nivel de comunicare
- abilități de comunicare
- deținerea permisului de conducere (cat. B)
- posedarea autoturismului propriu constituie un avantaj

Descrierea postului:
- Promovează produsele si planifică lunar vânzările Companiei la producatorii de salamuri, semifabricate, lactate, conserve, bauturi, sucuri.
- Menține relațiile cu producatorii autohtoni din domeniul industriei alimentare.
- Oferă suport tehnologic la gama de produse vândute (inclusiv organizarea și efectuarea testării produselor).
- Elaborează și informează producatorii autohtoni despre ofertele promoționale noi

Beneficii oferite:
• salariu fix + bonusuri din vânzări
• contract de muncă
• oportunități de creștere profesională și în carieră
• contract de locațiune auto (4000 lei)
• pachet operațional (telefon + abonament, combustibil)
• participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic

Candidații fără experiență, în special studenții sunt instruiți!
Телефон: 069532371
Контактное лицо: Inga Cimpoies
Сайт: http://WWW.INGREDA.MD
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!
x

Отправить CV

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!