Manager de vanzari publicitate

Busuioc TV
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Busuioc TV isi largeste echipa de vanzari. Busuioc TV este primul post muzical autohton din Moldova, fondat in anul 2009. Datorita evolutiei continue si extinderii grilei de program, la momentul actual, Busuioc TV face parte din clasa posturilor muzical-distractive. Cautam persoane dinamice, sociabile si cu abilitati oratorice, competente in a creste vanzarile acestui post de televiziune. In schimb oferim un mediu de lucru placut, salariu atractiv si oportunitati de promovare pe scara ierarhica.

Responsabilitati de baza:
- Studierea pietei si identificarea potentialilor clienti,
- Stabilirea intilnirilor cu factorii de decizie din diverse companii,
- Prezentarea ofertelor comerciale si implicarea in negocieri,
- Promovarea si vinzarea serviciilor de publicitate clientilor potentiali si existenti,
- Oferirea informatiei necesare cu privire la serviciile de publicitate,
- Mentinerea contactelor permanente cu clientii,
- Raportarea saptaminala a activitatii intreprinse.

Cerinte:
- Cunoasterea limbilor româna si rusa,
- Experienta in acelasi domeniu va constitui un avantaj,
- Abilitati de negociere,
- Abilitati de convingere,
- Perseverenta in atingerea obiectivelor,
- Nivel inalt de autoorganizare si responsabilitate,
- Orietare spre rezultat.

Beneficii:
- Salariu competitiv + bonus (în funcție de rezultate),
- Un mediu de lucru placut într-un oficiu modern,
- Oportunitati de a invata si a creste, posibilitati de afirmare,
- Program de mentorat asigurat de manageri cu experienta.

Dacă acest anunt v-a interesat, va rugam sa ne transmiteti CV-ul Dvs la adresa de hr@busuioc.tv
Doar persoanele care au fost selectate, vor fi contactate pentru un interviu. Va multumim.
Telefon:
069011286
Persoana de contact:
Liliana
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide