Contabil sef ( industria producerii cablajelor auto)

Contabil Sef ( Industria producerii cablajelor auto)
Oraș: Orhei
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare pentru pozitia de Contabil Sef.
Profilul companiei: companie internationala in domeniul producerii cablajelor auto, localizata in regiune din Moldova. Transportul profesionistilor din Chisinau, este asigurat de companie.

RESPONSABILITATI:

• Coordoneaza si controleaza activitatea departamentului financiar contabil
• Intocmirea situatiilor de planificare financiara, asigurand prin acestea fondurile necesare desfasurarii normale a activitatii financiare
• Verificarea si aprobarea platilor zilnice, precum si urmarirea debitelor restante neincasate
Intocmirea si evaluarea situatiilor financiare anuale si semestriale
• Mentinerea relatiilor profesionale cu autoritatile fiscale, institutiile bancare partenere, auditorii interni si auditorii externi, precum si pregatirea documentatiilor si informatiilor solicitate de catre acestia

CERINTE:
• Studii superioare finalizate in domeniul financiar – contabil
• Experienta de munca la o pozitie similara ( Contabil Sef) - de minim 3 ani
• Cunostinte solide privind legislatia in vigoare privind domeniul financiar- contabil / fiscal;
• Limba romana si rusa – avansat, Engleza- cel putin mediu
• Cunostinte avansate de utilizare a PC (Microsoft Office)

OFERTA:
• Salariu avantajos, posibilitatea de dezvoltare profesionala
• Oportunitatea de a activa la o fabrica cu standarde Europene si echipa internationala

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa tt40@search4staff.com
Codul pozitiei, CTS Telefon 060422844, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Telefon:
060422844
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide