rabota@rabota.md

SMM (social media manager)

OOK Group

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 200-500 USD
График работы: Полный рабочий день
№4384127, 21.03.2017
Cine suntem?
O companie IT care detine la moment un site international cu o auditorie de 200.000 – 800.000 vizitatori unici / pe zi si peste 8 mln de abonati pe retelele de socializare. (proiect in limba rusa)

Cerinte obligatorii:
- Abilitati de scriere in limba Rusa;
- Experienta in promovarea pe reţelele de socializare;
- Aptitudini de testare (content, concursuri, publicitate);
- Să fii dispus să înveți. Dacă nu înveți, nu crești, dacă nu crești, compania nu crește;

Constituie avantaj:
- Setarea campaniilor de publicitate pe myTarget — рекламная платформа Mail.Ru Group;
- Experienta in reteaua de socializare ok.ru;
- Email marketing.

Responsabilități:
- Administrarea paginilor pe retelele de socializare (alegerea / adaugarea / testarea / analiza continutilui);
- Promovarea paginilor (concursuri, campanii de publicitate, etc.);

Ce oferim?
- Salariu: 200-1000 USD;
- Proiect international;
- Crestere profesionala;
- Atmosferă de lucru plăcută într-un oficiu confortabil;
- Program: de la 09:00 pînă la 18:00 (o ora pauza de masa);
- Cafea, ceai, biscuiti.
Телефон: 068824885
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!
x

Отправить CV

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!