Manager departament cercetare – dezvoltare (r&d)

HR-Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Manager departament cercetare – dezvoltare (R&D)

Compania: Liderul pietei de ingrediente alimentare în sud - estul europei.

Obiectivele postului:
- Dezvoltarea Centrului Inovational de Cercetare si Dezvoltarei in domeniul condimentelor
- Coordonarea proceselor de cercetare si dezvoltare a produselor noi
- Imbunatatirea si largirea portofoliului de produse ale companiei

Responsabilități:
- Efectuarea cercetărilor în domeniul condimentelor;
- Dezvoltarea produselor cercetate;
- Implementarea celor mai noi, eficiente metode de cercetare și dezvoltare a produselor;
- Coordonarea activitatii personalului din subordine (13 ingineri);
- Dezvoltarea continua a produselor și departamentului.

Cerințe:
- Studii superioare: Chimie alimentară/ Industrie alimentară;
- Experiență la un post similar de la 5 ani;
- Cunoașterea limbilor: ro-materna, en-avansat;
- Capacități de lider;
- Capabil să creeze o atmosferă orientată spre performanță;
- Persoană energică, entuziasmantă și pasionată de industria alimentară.

Beneficii:
- Activare într-o companie de top în domeniul producerii ingredientelor alimentare;
- Posibilitate de a coordona o echipă de experți în industria alimentară, într-o unitate cu echipamente de ultima oră;
- Șansa de a câştiga pe măsura performanței;
- Pensie privată facultativă;
- Graficul de lucru 8:00 – 17:00.

CONTACTE:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV pe adresa de Email: RR40@search4staff.com sau să apeleze pe tel.022 202986; mob.068503560.
În CV indicați postul vacant: “MDCR”
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide