Sofer tir conditii foarte bune

Elay Trans
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

- Șoferi incepatori sau cu experienta cu atestat categoria - C+E
- Pașaport/CI valide
- Card tahograf valid
- Atestat șofer profesionist transport marfă
- Licență ADR - Avantaj
- Experiența nu este necesara, doar motivarea.
- Fără cazier judiciar și rutier
- Fără antecedente rutiere
- Persoană disciplinată, cu atitudine pro-activă în îndeplinirea sarcinilor
- Cunoștințe de limbă engleză sau germană minime, conversațional

- Organizat, responsabil, politicos
- Cunoștințe minime de mecanică auto

Responsabilități:

- Livrarea bunurilor in siguranta, in programul stabilit
- Comunică în permanență cu dispeceratul
- Să aibă un comportament cât mai profesional și politicos
- Șoferul va respecta cu strictețe programul legal
- La parcarea autovehiculului șoferul va lua toate măsurile pentru asigurarea mașinii, a compartimentelor de marfă și a sigiliilor aplicate pe acestea

Șoferul răspunde personal de:

- Integritatea autovehiculului pe care îl are în primire
- Integritatea mărfurilor transportate
- Ține evidența valabilității tuturor documentelor de transport
- Raportarea detaliilor aparute sau incidentelor petrecute pe drum

Ce oferim:

- O poziție într-o companie serioasă și dedicată

- Regim de lucru: flexibil
- Echipament complet oferit din partea companiei

- Pachet salarial atractiv + bonusuri
- Costurile de transport vor fi suportate de companie
- Flotă dotată cu tehnologie modernă

- Smartphone cu internet si minute in roaming suficiente si pentru uzul personal

- Camioane Euro 5 si 6.

Telefon:
+040743381635
Persoana de contact:
Creinicean Simona
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide