Сonsultant

prettygalerie
Oraș: Comrat
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
cerinţe:
Responsabilitatea, pozitivitate, dorința și aspirația spre noi cunoștințe și obținerea
noi competențe. Dorința de a lucra asupra rezultatului și respectarea strictă a oficiale
instrucțiuni. Capacitatea de a comunica punctele de vedere și originalitatea gândirii lor.
Dacă nu aveți în acest moment aceste abilități, dar există o dorință de a le dezvolta, puteți
în condiții de siguranță a trimite cererea dumneavoastră!
Responsabilitati:
Selectarea și instruirea personalului, formarea
programului educațional de la distanță, prin intermediul internetului. Munca se desfășoară cu ajutorul
servicii sociale și de e-mail. e-mail. Prezența că și acest lucru este necesar.
Condiții de lucru:
Program gratuit, (orarul este negociat individual cu
director), prezența unui PC cu acces la internet stabil, abilități de comunicare prin
rețele sociale (utilizator activ al rețelelor sociale), abilități de comunicare prin e
mail prin (disponibilitatea de e-mail. Mail).Pentru mai multe detalii scriti pe posta de email atasata mai jos
Telefon:
069895748
Persoana de contact:
pretty galerie
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide