Asistent social

AO CASMED
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
AO ,,CASMED,, oferă spre ocupare un post de Asistent social în mun. Bălți.

Cerinte faţă de candidaţi:
• Studii superioare;
• Experienţă profesională: minimum 1 an;
• Cunoaşterea legislaţiei în domeniul asistenţei sociale;
• Cunoaşterea limbii engleze;
• Operare PC (MS Office, Internet Explorer);
• Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
• Personalitate dinamică, flexibilă, analitică;
• Capacitatea de a lucra sub presiune și extrem de organizat;
• Disponibilitate pentru program prelungit și deplasări;
• Permis de conducere cat. B și experiență de condus automobilul.

Scopul general al funcţiei: Responsabil pentru organizarea şi coordonarea serviciilor sociale prestate la domiciliu

Responsabilitati:
• Organizează și monitorizează activitatea lucrătorilor sociali din subordine;
• Evalueaza periodic activitatea personalului din subordine, propune si participa la acordarea calificativelor profesionale, pe care le avizează;
• Prezintă periodic Directorului note informative privind activitatea lucrătorilor sociali din subordine;
• Elaborează anual program de instruire a personalului din subordine;
• Întocmește rapoarte conform procedurilor interne și a solicitărilor Directorului;
• Redactează și centralizează documente specifice îngrijirilor sociale la domiciliu;
• Organizează procurarea de bunuri și echipamente specifice îngrijirilor sociale la domiciliu.
Persoana de contact:
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide