Vinzator-consultant

Czc Com srl
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Alege graficul de munca
Dacă ești o persoană comunicabilă, deschisă spre noi cunoștințe, creativă, îți place să zâmbești și cunoști ceva despre arta de a convinge clienții să cumpere, înseamnă că acest anunț este pentru Tine!
Compania anunţă concurs de suplinire a postului vacant de Vinzator Consultant.

Responsabilități principale:

- îndeplinirea planului de vînzări;
- planificarea comenzilor;
- menținerea relațiilor cu clienții, informarea lor cu privire la produsele și serviciile oferite de companie, promovarea noilor produse și servicii ale companiei;
- urmărirea datoriei debitoare a clienților;
- extinderea bazei de date cu clienți;
- relaționarea cu clienții existenți și căutare activă de noi clienți;
- întocmirea dărilor de seamă necesare.

Cerințe:

- studii superioare;
- experiență de cel puțin 2 ani în domeniul vînzărilor;
- bune abilități de comunicare;
- fluență în limbile română și rusă;
- atitudine pro-activă.

Condiții de muncă:

- program de lucru de luni pînă vineri (pînă la 17:00);
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social integral;
- salariul calculat în baza indicatorilor de performanță obținuți;
- telefon mobil și acces la Internet;
- oportunități de carieră;
- activități de mentorat, acces la materiale didactice în domeniu.

Dacă profilul şi aspiraţiile d-stră corespund descrierii rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusa, la adresa de e-mail: tmzconstruct@mail.ru.
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Telefon:
068680032
Persoana de contact:
068680032
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide