Casier (cafenea Volta)

VOLTA SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Casier (Cafenea VOLTA )

Descrierea postului: deservirea clientilor si tinerea corecta si la zi a evidentei contabile.

Cerinte:

- Studii superioare sau medii de specialitate;
- Experientă la un post similar constitue un avantaj (dar nu e obligatoriu);
- Cunoaşterea perfectă a limbiilor română şi rusă;
- Aspect prezentabil;
- Atitudenea pozitivă fată de interacţiunea cu oamenii necunoscuţi;
- Orientat spre rezultate înalte;

Responsabilităţi :

- Deserveşte clienţii;
- Eliberarea cecurilor;
- Verifica bancnotele sa nu fie false;
- Pregatirea surselor bănești pentru a fi incăsate;

Ofertă (bonusuri, benificii):
• Oportunitatea de a activa într-o companie care este orientată nu doar spre rezultate înalte şi creştere continuuă a sa dar şi spre crearea condiţilor pentru dezvoltarea continuă a angajatului (trening, instrucţiuni), motivîndul mereu spre performanţe.
• Pachet salarial stabil;
• Bonuri de masă;
• Benificiaţi de tot pachetul social.
• Mediu de lucru modern, colectiv tînăr, prietenos;

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică : hr@volta.md

Tel.: +373 22 26-77-56,
Mob. 0 79 996 399

www.volta.md

De mentionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi.
IMPORTANT: cei care nu corespund pe deplin cerintelor sau CV-urile necomplete, nu se vor examina!

Telefon:
069268211
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide