Recepţioner materie primă (fructe şi legume), or. Orhei

Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilități:

  • Primeşte materia primă şi ambalajul în baza facturilor fiscale şi a actelor de achiziţie a mărfurilor;
  • Verifică cantităţile primite de materie primă calitativ şi ambalajul pe asortiment.

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii speciale
  • Cunoașterea calculatorului la un nivel mediu
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la un nivel conversaţional
  • Atenţie la detalii, pricepere la numărat.

Compania oferă:

  • Salariu motivant
  • Posibilități de creștere profesională într-o companie dinamică și prosperă
  • Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut
  • Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre@orhei-vit.com.

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть