Farmacist/ă | Фармацевт

ÎCS”Farmina”SRL angajează

Cerințe:

  • studii medii de specialitate sau superioare farmaceutice;
  • cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
  • cunoştinţe de operare PC;
  • experienţă de muncă în domeniul farmaceutic va constitui un avantaj.

Obligaţiunile:

  • eliberarea produselor farmaceutice şi parafarmaceutice, acordarea de consultaţii și recomandări clienţilor care se prezintă în farmacii;
  • recepţia medicamentelor şi produselor farmaceutice, repartizarea lor corectă la locurile de păstrare, aranjarea în rafturi, conform regulilor stabilite;
  • respectă şi aplică legislaţia în vigoare cu privire la activitatea din farmacie, respectă normele de etică profesională cu clienții.

Condiții de muncă:

  • сreștere profesională și avansare în carieră;
  • condiții moderne de lucru;
  • salariu avantajos (se discută la interviu).

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: hr@farmina.md, cu specificarea postului pentru care candidează.

Требования к кандидату:
  • Среднее или высшее фармацевтическое образование.
  • Свободное владение румынским и русским языками.
  • Опытный пользователь ПК.
  • Опыт работы является преимуществом.
Обязанности:
  • Работа за первым столом: грамотная и профессиональная консультация по лекарственным препаратам, акциям и новинкам.
  • Приемка товара, размещение по местам хранения, выкладка в зале в соответствии с правилами мерчендайзинга.
  • Соблюдение фармацевтического порядка и стандартов сервиса для покупателей.
Мы предлагаем:
  • Реальную возможность карьерного роста и профессионального развития.
  • Современные условия труда.
  • Достойный уровень заработной платы.
Заинтересованных лиц просим выслать резюме на e-mail: hr@farmina.md с указанием должности, на которую претендуете.

E-mail: hr@farmina.md
078747445

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV