Manager Vânzări materiale de constructie 20000-30000

Compania ”ROST IMPORT” fondată în anul 2010 este unul din liderii în domeniul importului și distribuției de mărfuri industriale pentru copii. Compania ”ROST IMPORT” angajează:

Cerințe:

  • Studii superioare relevante;
  • Experiență de succes în dezvoltarea unor branduri;
  • Cunosterea pietii materialelor de finisare (domeniul constructiei si reparatiilor);
  • Cunostinte de baza in domeniul marketingului clasic de promovare;
  • Calitati dovedite de leader;
  • Cunoașterea bună a limbilor română şi rusă.

Responsabilităţi:

  • Dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Dezvoltarea brandurilor companiei;
  • Căutarea activă a clienților;
  • Participarea la negocieri, întocmirea contractelor;

Oferim:

  • Program de muncă stabil: Luni–Vineri, 09:00-18:00;
  • Salariu FIX, ATRACTIV si ACHITAT LA TIMP;
  • Stabilitate si posibilitate de dezvoltare personala;
  • Bonusuri lunare conform KPI-ul personal;
  • Mediu linistit si placut de lucru;
  • Colectiv tinar si plin de energie pozitiva;
  • Cursuri si traininguri de crestere profesionala achitate de catre companie;
  • Lucru in birou nou, dotat cu tehnica moderna;
  • Prinzuri calde si sanatoase.
P.S. Salariile indicate in anunt sunt exprimate in valori brute si sunt negociabile in dependenta de aptitudinile canditatului pentru pozitia data.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть