Compania "Linia H2O" anunță concurs pentru funcția de:

Tehnolog în producerea mobilierului

Vom fi bucuroși să primim în Echipa noastră Tehnolog în producerea mobilierului (este posibil lucrul part time)

Atribuții de funcție:
- Crearea proiectelor de design.
- Identificarea specificului necesar pentru îndeplinirea comenzilor (designul tehnic, lista materialelor și furniturii necesare, etc.).
- Controlul îndeplinirii proiectului în concordanță cu etapele de producere.

Cerințe față de candidat:
- Experiență de lucru într-o poziție similară de min. 1 an.
- Cunoașterea procesului de producere a mobilierului (tehnologia de producere, prelucrarea materialelor și altele).
- Cunoștințe de lucru în programele AutoCad, Bazis.
- Simț artistic.
- Abilități de comunicare și lucru în echipă.
- Competențe de organizare și planificare a activității.

Grafic de lucru: 5 zile / săptămână (este posibil și program part time).

Dacă Vă interesează funcția menționată puteți să transmite-ți CV-ul la cu indicarea denumirii de funcție la adresa: hr@liniah2o.md  cu anexarea portofoliului de lucrări realizate.

Vă așteptăm în Echipa noastră!

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie