Ciontolitor-tranșator carne (măcelar)

Renumita companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează în cadrul Departamentului de producere:

Responsabilități:

  • Respectarea strictă a modului și regimului de lucru;
  • Încadrarea în normele de execuție;
  • Realizarea activităților de producție zilnice;
  • Asigurarea unui flux continuu de produs tranșat.

Cerințe față de candidat:

  • Experiență în domeniu, la dezosare și tranșare;
  • Persoană responsabilă, organizată, harnică;
  • Disponibil în regim de lucru flexibil.

Oferta:

  • salariu atractiv;
  • transport si pranz asigurat;
  • angajare și condiții sociale conform prevederilor legislative relevante;
  • nivelul salarizării adecvat cerințelor postului.

Persoanele care corespund cerințelor prezentei oferte, sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: hr@nivalli.md cu mențiunea ”Ciontolitor-tranșator carne“ sau să ne contactați la nr. de telefon: 068686498.

Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L are statut de operator al datelor cu caracter personal, înregistrat la Centrul Național pentru Protecția Datelor cu Caracter Personal sub nr.0001633-002, în temeiul prevederilor Legii RM nr.133 din din 08.07.2011 privind protecţia datelor cu caracter personal. În temeiul prevederilor Legii menționate, candidații expediind CV-urile, scrisorile de intenție, scrisorile de recomandare, sau alte acte prin care se manifestă voința de a se angaja în cadrul Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L își exprimă consimțământul ca Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L să prelucreze datele primite în scopul analizei candidatului pentru poziția solicitată. În temeiul celor menționate
Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L garantează confidențialitatea datelor primite, conform prevederilor legislative de rigoare.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide