Контролёр (сотрудник по безопасности) на складе | Controlor (angajat responsabil de securitate) la depozit

AUTOMALL – стабильная, динамично развивающаяся компания, крупнейший поставщик автотоваров для легковых и грузовых автомобилей на рынке Молдовы в связи с расширением штата открывает вакансию:

Контролёр (сотрудник по безопасности) на складе.

Рассматриваем мужчин и женщин для данной должности.

Обязанности:

  • Контроль соответствия товара с документам на складе;
  • Мониторинг работы кладовщиков на складе.

Требования:

  • без вредных привычек (желательно)

Условия:

  • стабильная работа в крупной компании;
  • График работы: Понедельник-пятница с 09.00-18.00, 2 рабочие субботы в месяц (с 9.00 до 15.00), Обед - 1 час.
  • официальное трудоустройство с первого дня;
  • полный соц. пакет,оплата переработок;
  • своевременная конкурентоспособная заработная плата;
  • возможность дополнительного заработка;
  • обеспечение спецодеждой (рубашка, куртка на зиму и ветровка на осень/весну);
  • льготные, для сотрудников компании, цены на авто товары и ремонт своего автомобиля;
  • офис находится на ул. Петрикань 17.

Отправляйте свое резюме или звоните нам прямо сейчас.
Tel: + 373  78 309988
E-mail: hr@automall.md.
Web: www.automall.md

Controlor (specialist securitate) la depozit.

Analizăm bărbați și femei pentru funcția dată.

Obligațiuni:

  • Controlul conformității mărfurilor cu documentele;
  • Monitorizarea lucrului magazinerilor la depozit.

Cerințe:

  • Fără obiceiuri negative (preferabil)

Condiții:

  • lucru stabil într-o companie mare;
  • Program de lucru: luni-vineri de la 09.00-18.00, 2 sâmbete lucrătoare pe lună (de la 9.00 la 15.00), ora de masa- 1 oră;
  • angajare oficilă din prima zi, pachet social deplin;
  • achitarea orelor suplimentare lucrate;
  • salariu decent, achitat fără de întîrzieri;
  • posibilitate de cîștig suplimentar;
  • oferim haine speciale de lucru (cămașă, scurtă de iarnă și scurtă de toamnă/primăvară);
  • reduceri, pentru angajații companiei, la piesele auto și reparația automobilului;
  • oficiul se află pe str. Petricani 17.

Expediați cv-ul sau telefonați-ne chiar acum.

Tel.: + 373 78 30 99 88
E-mail: hr@automall.md

Телефон: + 373 78 30 99 88
Сайт: www.automall.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide