Specialist în domeniul calității (Orhei)

SE Bordnetze SRL este o filială a Sumitomo Electric Bordnetze și a fost înregistrată în decembrie 2015. Proiectul de investiții este implementat în cadrul subzonei Orhei a Zonei Economice Libere Bălți, Republica Moldova. Fabrica are o suprafață de 27 000 de metri patrați cu o capacitate de 2500- 3000 de angajați. Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) este un producător global în domeniul industriei automotive, cu 33 de mii de angajați din 15 țări. SEBN este membru al grupului japonez Sumitomo Electric Industries, care are o istorie de peste 400 de ani, cu aproape 400 de filiale în toată lumea. Portofoliul producătorului include sisteme de cablaje, componente electrice și electronice. Clienții Sumitomo Electric Bordnetze sunt, în mod special, cei din Grupul Volkswagen – mărcile Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Bugatti și Porsche.

Responsabilități:

  • Asigură implementarea sistemului IATF 16949 și a cerințelor clienților;
  • Respectarea Planului de audit de produs și actualizarea acestuia;
  • Urmărirea schimbărilor și utilizarea desenelor actualizate;
  • Verificarea identității cablajului, împachetării, funcționalității.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul automotive (avantaj);
  • Cunoștințe de bază a limbii engleze / germane
  • Abilități de utilizare Ms Office;
  • Capacitate de organizare și conducere a activității echipei;
  • Corectitudine, tenacitate, seriozitate.

A lucra în cadrul Sumitomo Electric Bordnetze înseamnă a fi în contact cu colegi din intreaga lume, cu parteneri, clienți, cu viitorul industriei auto, și de-asemenea cu o cultură corporatistă specială.
Compania noastra susține stabilitatea și continuitatea și este apreciată în întreaga lume pentru corectitudinea sa.

 Alătură-te echipei noastre!

Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Transport asigurat;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Condiții de muncă bune;
  • Asigurare medicală și socială;
  • Instruire la locul de muncă.

E-mail: angajare@sebn.com www.sebn-career.com
Telefon: 0235 80 777; 062163777
Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/2

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide