Electromecanic mijloace de automatică și aparate la utilaje tehnologice

Compania «CEREALE DE AUR» S.R.L. specializată în procesarea și comercializarea unei game largi de produse agricole angajează:

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate în domeniul de profil;
  • Deținător a Certificatului de atestare de către Inspecția Energetică de Stat cu conferirea grupei respective pentru lucrări de executare și organizare în instalațiile electrice de utilizare cu tensiunea sub și supra 1000 V. va constitui un avantaj la selectarea candidatului;
  • Experienţă de muncă în calitate de electromecanic șau electrician de cel puțin 1 ani;
  • Cunoașterea limbii romană și rusă;
  • Posedarea abilităților de lucru în echipă:
  • Disciplinat și responsabil;

Atribuțiile postului:

  • Executarea lucrărilor de întreţinere curentă, periodică a panourilor electrice, utilajului electric conform planului de metenanță;
  • Exercitarea zilnică a procesului de analiză a funcționarii utilajului electric a întreprinderii;
  • Exercitarea lucrărilor de dezasamblare, reparație și asamblare a utilajului electric a întreprinderii;
  • Exercitarea sarcinilor zilnice de lucru stabilite de către Șef subdiviziune;

Oferim

  • Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
  • Pachet social asigurat;
  • Echipament de muncă;
  • Condiții de muncă;
  • Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00);

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca " ELECTROMECANIC MIJLOACE DE AUTOMATICĂ ȘI APARATE LA UTILAJE TEHNOLOGICE” la e-mai: r.filip@cda-md.com sau contactați la telefonul: 079 705 742.

E-mail: r.filip@cda-md.com
Telefon: 079 705 742

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide