Expert Credite

O.C.N. Aventus Finance S.R.L. - structura a grupului financiar international Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea in functie de:

Ești gata să dai start unei noi provocări de a crește pe plan profesional și dorești să îți dezvolți abilitățile într-o companie internațională, atunci funcția de expert credite este pentru ține!!!

Cerințe față de candidat:

  • Studii în domeniul economic;
  • Experiență anterioară în analiză dosarelor de credite ale persoanelor fizice (bănci, organizații de creditare nebancare) de cel puțîn 1 an, va constitui un avantaj;
  • Abilități de comunicare și analiză;
  • Spirit de echipa, organizat și grad înalt de responsabilitate;
  • Cunoașterea limbilor Română, Rusă;
  • Cunoașterea - MS Office (MS Word, MS Excel etc.).

Responsabilități:

  • Analiză cererilor de împrumut și luarea deciziilor aferente;
  • Oferire de suport și consiliere clienților potențiali și existenți în vederea obținerii creditelor;
  • Gestionarea portofoliului de împrumuturi ale clienților existenți.

Noi oferim:

  • Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri bazate pe performanțe individuale;
  • Angajare oficială din prima zi;
  • Oficiu amplasat în sectorul centrul or. Chișinău;
  • Grafic de lucru full-time;
  • Training-uri de profil;
  • O echipă tînără și plină de ambiție.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@credit7.md indicând în subiect poziția Expert Credite.

Doar candidații selectați vor fi contactați.

hr@credit7.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide