Recruter extern/ reprezentant filială or tiraspol

Asociația Agențiilor de Recrutare
Oraș: Tiraspol
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
ANUNȚĂM postul vacant de recruter extern/ reprezentant filială or. Tiraspol.

Pozitia dată se descrie prin acordarea serviciilor de consultanță și promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare.

Te asteptăm în echipa noastră de profesioniști dacă ești o persoană sociabilă, pro-activă și organizată!

CERINȚE:
- deține diplomă de studii superioare;
- cunoaște limbile română și rusă- nivel conversațional;
- este utilizator de PC și tehnică de birou;
- se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă;

RESPONSABILITĂȚI:
- deservirea calitativă a clienților, gestionarea oficiului;
- acordarea de consultanță în oficiu;
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

BENEFICII:
- salariu competitiv: parte fixă +bonusuri;
- program de lucru stabil;
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- pachet social deplin;
- oportunități de creștere profesională și financiara;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@asociatia.md

PENTRU MAI MULTE DETALII SUNĂ ACUM!
Nr de contact: 079911110
Persoana de contact:
Elena
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide