Inginer Proiectant

Katoen Natie is an international logistics service provider and port operator. Founded in 1854 and headquartered in Belgium, Katoen Natie is present in 36 countries on five continents and employs 15,000 worldwide. The company focuses on 10 main industries, including supply chain engineering, process engineering, petrochemicals, specialty chemicals, consumer goods and industry, port operations, general cargo and commodities, food and feed, silo cleaning, and art.

In order to continue the growth of our group, Katoen Natie is looking for:

Compania J-TEC, membru Katoen Natie, activează in Republica Moldova timp de 10 ani in domeniul sistemelor automatizate de proces, transport pneumatic, feeding, cântărire in flux – pentru aplicații industriale.

RESPONSABILITĂȚI:
- Proiectarea instalațiilor pentru industria alimentara, chimica si farmaceutica;
- Elaborarea desenelor tehnice si documentelor de proiectare;
- Completarea specificațiilor;
- Pregătirea proiectului.

CERINȚE:
- Studii superioare tehnice (construcția de mașini, mecanica);
- Experiență în calitate de inginer proiectant;
- Cunoașterea programelor de proiectare AutoCAD/Inventor/SolidWorks/MS-Office;
- Limba română fluentă, limba engleza cel puțin nivel mediu.

BENEFICII:
- Salariu motivant;
- Un colectiv prietenos;
- Pregătirea si treningul necesar in Belgia;
- Pachet social complet;
- Posibilitate de creștere profesională intr-o companie internațională.

 CV-urile le puteţi expedia la adresa: sergiu.mocreac@j-tec.com

*All of the information you provide during the application process will only be used for the purpose of progressing your application, or to fulfil legal or regulatory requirements if necessary. It will be held securely by us whether the information is in electronic or physical format.

Alte anunțuri publicate de această companie