Ajutor contabil
rabota@rabota.md

Responsabilități:
- decontări reciproce cu clienții (urmărirea datoriei debitoare si a fluxului de numerar);
- pregătirea informațiilor spre prezentare directorului financiar.
- pregatirea rapoartelor zilnice, si lunare;
- atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;
- dorinţa de a lucra şi de a creşte în scopul formării unei cariere;
- dorinţa de a se dezvolta;

Cerințe:
- studii superioare complete de profil (contabilitate, economie, finanțe);
- experiență de cel puțin 1 an;
- cunoașterea legislației contabile, a documentației financiare normative;
- cunoașterea limbilor rusă, româna și engleza;
- bune abilități de operare PC (word, excel);
- abilități de bază privind utilizare programului 1C.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de lucru full time;
- pachet social;
- salariu motivant;
- mobil corporativ.

E-mail: hr@proimobil.md
www.proimobil.md

Web: www.proimobil.md

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!

Похожие вакансии

x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!