• este o asociație umanitară și non-profit
• activează în România, Bulgaria și în Republica Moldova din 2004
• își desfășoară activitatea pe tot teritoriul Republicii Moldova
• este avocatul săracilor și orfanilor
• îngrijește zilnic 3000 de beneficiari din familii social vulnerabile, dintre care 500 sunt copii orfani și săraci
• oferă 400 locuri de muncă pentru băștinași

Psiholog în cadrul Centrului Multifuncțional Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești

Căutăm Psiholog pentru evaluarea și consilierea beneficiarilor în Centrul Multifuncțional Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești

Responsabilități:
- Efectuarea evaluării psihologice a beneficiarilor pe baza instrumentelor specifice;
- Desfășurarea activităţii de consiliere psihologică și terapie individuală;
- Optimizarea și armonizarea relațiilor dintre beneficiar și familia acestuia și a relațiilor cu comunitatea;

Așteptări faţă de candidaţi:
- Studii superioare în domeniul psihologic / psihopedagogic;
- Experienţă în domeniul psihologiei (constituie un avantaj) ;
- Cunoştinţe în domeniul consilierii pe probleme de familie, terapie comportamentală;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Abilități de consiliere și discreție profesioanală;
- Capacitate de comunicare și dezvoltare de relații personale cu beneficiarii;
- Motivare, dinamism, empatie.

Oferim:
- Salariu motivant;
- Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
- Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesionisti;
- Program de muncă - 0,5 normă de muncă.

Locul de muncă: Centrul Multifuncțional  Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești, Republica Moldova.

Deveniți parte din echipa CONCORDIA Moldova!                                                                                            Se prelungeste termenul de aplicare a CV-rilor pînă la data de 12 octombrie 2017.

Rugăm să transmiteți CV-ul D-stră pînă la data de 12.10.2017, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81.
Sediul AO ”Concordia.Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău.

E-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Psiholog

Introscop • 19 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть