Adobe Flash Player missing

Get Adobe Flash player

+373 696-19917 rabota@rabota.md

Compania "Alpha Industries"
anunta concurs pentru postul vacant:

Tehnicieni
(la muncă în Europa)

Angajam tehnicieni la lucru în ţările din Europa (Belgia, Olanda, Luxemburg, Franţa etc.)

Responsabilităţi:
- Montarea şi asamblarea articolelor din lemn (cabine infraroşii şi saune)

Cerinţe:
- Cunoaşterea obligatorie a limbilor engleză sau franceză (cunoaşterea limbii niderlande va fi un avantaj)
- Obligatoriu permis de conducere categoria B şi C
- Va fi un avantaj experienţa de muncă peste hotare
- Vor avea prioritate persoanele dispuse să se stabilească pe o perioadă îndelungată peste hotare

Oferim:
- Salariu atractiv
- Transport gratuit
- Cazare gratuită

Pentru informaţii contactaţi tel: 022-999-384, 022-450-682 sau scrieţi la adresa: valeria@alpha-industries.eu

Telefon: 022-999-384, 022-450-682
E-mail: valeria@alpha-industries.eu

Отправить CV

Связаться без CV
x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!