Operator introducere, prelucrare si validare date

Compania producator si distribuitor de produse alimentare anunta postul vacant de:

Cerinte:

  • Cunoashterea PC la nivel avansat. Studii superioare sau medii speciale.
  • Cunoashterea programului 1C contabilitate,versiunea 8.3. Cunoashterea limbilor rusa si romina este obligatoriu.
  • Experienta in domeniul vanzarilor cel putin un an. Responsabila, orientata spre rezultat.
  • Aspect prezentabil.
  • Persoană sociabilă, cu abilităţi de comunicare şi cu maniere de bună educaţie.

Obligatiuni:

  • Primirea comenzilor.
  • Pregatirea si taparea facturilor.
  • Evidenta facturilor.
  • Lucrul operativ ce tine de vanzari(liste de pretiri, certificate, specificatii etc.).

Responsabilitati:

  • Conlucrarea cu echipa agentilor de vinzari (receptionarea comenzilor, taparea si pregatirea facturilor fiscale).
  • Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor.
  • Raportarea regulata privind rezultatele.
  • Evidenta facturilor fiscale.

Conditii:

  • Salarii competitive.
  • Pachet social complet.
  • Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor.
  • Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei.
  • Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasa.

Daca dvs. corespundeti cu toate cerintele enumerate mai sus, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de email: svetlana.svetlana.cebotari@mail.ru, telefon de contact: 069119978.

E-mail: svetlana.svetlana.cebotari@mail.ru
Telefon: 069119978

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide