Angajăm:

Operator Sondaje Teren (UTA Gagauzia, 6.000-12.000 lei)

Suntem in cautarea a zece colegi seriosi, care isi doresc un job stabil cu program de lucru flexibil si vorbesc limba romana!
Vino in echipa IMAS si descopera lumea cercetarii de piata! Vei avea parte de un training profesionist si de o experienta profesionala care iti va dezvolta semnificativ abilitatile de comunicare si de intervievare la gospodariile respondentilor! Alatura-te celui mai prestigios institut de cercetare de piata din Moldova!

Atentie!
Oferta de job este valabila atit pentru Chisinau cit si pentru regiunile:
1. Căușeni    2. Cahul   3. Hîncești   4. Călărași   5. Orhei   6. Florești   7. Edineț   8. Bălți   9. UTA Găgăuzia

Descrierea jobului

Activitatea consta in realizarea de sondaje de opinie pentru persoane fizice sau juridice, utilizand metodologia CAPI. Operatorii  au ca responsabilitate principala realizarea chestionarelor la gospodariile respondentilor utilizind CAPI.

Ce trebuie sa faci?
- Sa realizezi sondaje de opinie in teren, pe baza de chestionar, despre bunuri, servicii de larg consum si alte domenii.

Ce iti oferim?

- Chestionare aplicate de pe tableta
- Contract individual de munca
- Grafic de munca foarte flexibil (convenabil pentru studenti)
- Disponibilitate de a lucra in urmatoarele intervale orare (4h, 6h si 8h): 9:00 - 19:00
- Posibilitatea de a lucra in weekend!
- Tarif pentru chestionar! Foarte atractiv!
- Bonusuri de performanta!
- Posibilitate de avansare in cariera, in domeniul cercetarii de piata!
- Mediu de lucru prietenos, indrumare profesionala prin training-uri si workshop-uri

Despre companie:

IMAS - de mai bine de 15 ani, dezvolta o pasiune extraordinara pentru date, explorand mereu noi posibilitati de a le cerceta.
Serviciile IMAS sunt studiile cantitative si calitative, cercetari ce gasesc raspunsuri acolo unde ele par sa nu fie. Studii care descopera, exploreaza puntile dintre oameni si comportamentele sau deciziile lor. Studii in profunzime care gasesc ordinea in haos, care aleg impartial adevarul de aparente. Studii care va fac mai informati, deci mai puternici.

Vrei sa aplici? Partenerul nostru de recrutare este Mantis.md, expediaza CV-ul la hr@mantis.md , sau apeleaza 060044320 (Alina), si vei fi invitat(a) la interviu.

E-mail: hr@mantis.md
Telefon: 060044320

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть