Angajăm:

Sofer (2700-8000 lei)

Descrierea jobului:
-Transporta echipa de operatori in localitatile indicate

Cerinte:
- Permis auto categoria B
- Aptitudini foarte bune de conducere auto
- Cunostinte bune de mecanica auto (reprezinta un avantaj)
- Disponibilitate de a lucra si in weekend

Beneficii:
- Masina de serviciu asigurata de catre companie
- Orar flexibil
- Salariu suficient de atractiv
- Pachet social complet

Despre companie:
IMAS - de mai bine de 15 ani, dezvolta o pasiune extraordinara pentru date, explorand mereu noi posibilitati de a le cerceta.
Serviciile IMAS sunt studiile cantitative si calitative, cercetari ce gasesc raspunsuri acolo unde ele par sa nu fie. Studii care descopera, exploreaza puntile dintre oameni si comportamentele sau deciziile lor. Studii in profunzime care gasesc ordinea in haos, care aleg impartial adevarul de aparente. Studii care va fac mai informati, deci mai puternici.

Vrei sa aplici? Partenerul nostru de recrutare este Mantis.md, expediaza CV-ul la hr@mantis.md , si vei fi invitat la interviu.

E-mail: hr@mantis.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Sofer Livrare

Star Kebab • 19 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV

Șofer-curier (automobil personal)

Blinoff • 19 Октября 2017, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть