Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Gestionar Depozit (or.Ialoveni)

Compania:
Companie FMCG , lider pe piata mondiala

Responsabilitati principale:

  • Coordoneaza si desfasoara activitati specifice de gestiune in cadrul depozitului (receptie, eliberare, gestiune stoc, retururi)
  • Realizeaza inventariere zilnica si participa la inventarierile partiale si anuale
  • Asigura gestiunea documentelor specifice: facturi achizitie, facturi livrare, avize de insotire a marfii;
  • Asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit si a necesarului de consumabile;
  • Intocmeste rapoarte privind activitatea depozitului;
  • Cunoaste si respecta cu strictete normele si procedurile interne si normele de securitate si siguranta in munca.

Cerinte de baza:

  • Studii medii; studiile superioare vor fi considerate un avantaj;
  • Experienta in gestiune depozit de minim 1 an;
  • Abilitati operare PC (Excel, Word);
  • Responsabilitate si integritate;
  • Adaptabilitate si flexibilitate;
  • Capacitate de invatare rapida;
  • Cunoasterea legislatiei în domeniul securitatii si sanatatii muncii;
  • Doua recomandari de la locul/locurile de munca anterioare

Compania ofera:
Salariu motivant si bonusuri aditionale

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN20@SEARCH4STAFF.COM
Telefon de contact: 022-876556

In CV indicati codul postului vacant: GD-T

CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

Va multumim pentru timpul acordat.

E-mail: AN50@SEARCH4STAFF.COM
Telefon: (022) 87 65 56

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть