Angajăm:

Reprezentant medical

Domeniul de activitate: companie farmaceutică.

Denumirea postului vacant: reprezentant medical în Chișinău și în localitățile din Republica Moldova (Bălți, Ocnița, Telenești, Rezina, Fălești, Nisporeni, Cahul, Comrat, Ceadîr-Lunga, Criuleni).

Condiții:
- salariu lunar stabil (și un sistem de bonusuri acordate lunar);
- angajare în cîmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- concediul de odihnă anual plătit în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- program de lucru: 8.30-17.30 (de luni pînă vineri);
- serviciile unui șofer personal garantate pe parcursul zilei de muncă.

Responsabilități:
- efectuarea vizitelor la instituțiile mediale și la farmacii în vederea prezentării produselor încredințate spre vînzare;
- evaluarea și monitorizarea pieței farmaceutice în sectorul încredințat (informații despre concurenți etc.)

Cerințe:
- studii superioare medicale (sau farmaceutice) ori studii medii în medicină;
- cunoașterea obligatorie a limbii de stat și limbii ruse;
- experiență de cel puțin 6 luni în calitate de reprezentant medical pe piața farmaceutică din Republica Moldova;
- orientare către rezultate și disponibilitate de angajare pe termen lung;
- abilități de lucru în colectiv;
- perseverență în atingerea scopurilor, responsabilitate.

Expediați CV-ul (în limba rusă) cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: pharmhr@mail.ru

НазадВперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Medpark • 19 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV

Reprezentant medical (Chisinau)

Bionorica • 19 Октября 2017, Кишинев

Euro Lifecare Ltd. London UK • 19 Октября 2017, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть