Angajăm:

Manager retea Dodo Pizza - Bucuresti (>1200 euro)

Franciza ruseasca "Dodo Pizza", care s-a lansat deja si pe Romania, ofera cele mai delicioase gustari din domeniul fast-food-ului.
Doar in ultimii 6 ani au fost deschise 220 de pizzerii in 9 tari, inclusiv SUA, Lituania, China etc. Fiind o companie cu renume, despre Dodo Pizza au ajuns sa scrie New York Times si Washington Post.
Fii parte din familia Dodo Pizza! Mai mult decit un loc de munca, pizzeria este un loc de dezvoltare permanenta.

Cerinte:
- Studii medii/superioare
- Disponibilitate de relocare in Bucuresti
- Cunoasterea limbii Romane, Engleze; Rusa (avantaj)
- Orientare catre Client
- Atent la detalii, gandire analitica
- Experienta in gestionarea retelelor (de la 1 an)
- Pasaport Roman (preferabil)

Responsabilitati:
- Planificarea si coordonarea activitatii, stabilirea prioritatilor
- Urmarirea si analizarea rezultatelor, alinierea acestora la schimbarile mediului economic
- Stabilirea unor relatii bune cu clientii si furnizorii, urmarirea contractelor
- Monitorizarea bugetelor
- Centralizarea, analizarea si raportarea rezultatelor

Beneficii:
- Salariu >1200 euro + bonusuri
- Echipa energica
- Motivare de nivel
- Traininguri pentru dezvoltare personala si profesionala
- Crestere pe scara ierarhica
- Pachet compensare: MacBook

Vrei sa aplici? Expediaza CV-ul la dodopizzatime@gmail.com  si te vom contacta.

Вперед

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть