Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Specialist Conectări orașul Bălți și Cahul

Responsabilităţi:
- Conectează clienţii la serviciile Internet, IPTV, VoIP prin tehnologia FTTB/FTTH.

Cerinţe:
- Studii medii sau superioare (în domeniul telecomunicațiilor constituie un avantaj);
- Cunoştinţe în domeniul tehnicii de telecomunicaţii;
- Abilităţi de comunicare şi prezentare;
- Cunoaşterea limbei ruse şi română obligatoriu;
- Experienţă în domeniu constiuie un avantaj;
- Permis de conducere, categoria B (constituie un avantaj).

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenţia Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md     cu specificarea postului – Specialist Conectare "regiunea".

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть