Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Consultant Vînzări orașul Bălți, Edineț

Responsabilităţi:
• Prospectează piaţa, identifică şi abordează potenţiali clienţi persoane fizice şi juridice;
• Ofertează şi promovează serviciile oferite de companie;
• Negociază şi urmăreşte derularea în bune condiţii a contractelor încheiate;
• Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii, orientate spre satisfacerea nevoilor acestora în conformitate cu standardele şi politica companiei.

Cerinţe:
• Să locuiască în zona de răspundere;
• Experienţă în domeniul vânzărilor;
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
• Capabil de a înţelege şi soluţiona necesităţile şi nevoile clienţilor;
• Dispus să aplice în practică procedurile de vânzare propuse de către companie.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md  cu specificarea postului – Consultant Vînzări orașul Bălți, Edineț.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть