Operator Poly Clip System | Оператор Poly Clip

"CARMEZ PROCESSING" SRL anunță suplinirea postului vacant:

Obligatoriu: Cartela sanitara valabila!

Cerințe:

  • persoană onestă, perseverentă, atentă;
  • grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • capacitate de concentrare.

Responsabilități:

  • Curățarea și igienizarea corectă a utilajelor din dotare.
  • Verificarea și înregistrarea corectă a parametrilor al utilajului, cât și funcționarea corectă acestora.
  • Reglarea și întreținerea roboților industriali;
  • Setarea utilajelor conform specificațiilor primite pe fiecare tip de lucrare în parte;
  • Realizarea activităților de producție zilnice;
  • Verificarea produselor realizate;
  • Încadrarea în normele de execuție;
  • Întreținerea utilajului în condiții optime de funcționare;
  • Realizează ajustările de producție pentru mașina de clipsare a salamului.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cristina.marjinean@carmez.md sau ne pot contacta la numărul de telefon: 060690077.

Требования:

  • честный, настойчивый, внимательный человек;
  • высокая степень ответственности.

Обязанности:

  • Правильная чистка и гигиена предоставленного оборудования.
  • Проверка и правильная регистрация параметров машины, а также их правильное функционирование.
  • Регулирование и обслуживание промышленных роботов;
  • Настройка станков в соответствии с техническими условиями, полученными на каждый вид работ;
  • Выполнение ежедневных производственных работ;
  • Проверка произведенной продукции;
  • Техническое обслуживание машины в оптимальных условиях эксплуатации;
  • Выполняет производственные корректировки для машины для обрезки.

Отправьте свое резюме по адресу: cristina.marjinean@carmez.md.
Тел .: 060690077

E-mail: cristina.marjinean@carmez.md
060690077

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide