Angajăm:

Contabil (5.000 lei)

Despre companie:

Compania ofera consultanta pentru initierea sau consolidarea afacerii, identifica oportunitati si, in cele din urma, acorda asistenta in implementarea planului propus. Viziunea strategica a companiei se bazeaza pe un portofoliu diversificat de activitati si obiective clar stabilite in proiecte agricole.

Cerinte:
- Studii economice superioare in contabilitate
- Experienta minim 1 an
- Cunoasterea legislatiei fiscale din Republica Moldova
- Experienta in organizarea proceselor de evidenta contabila  primara si raportare fiscala
- Abilitati de operare a  1C 8

Responsabilitati:
- Efectuarea operatiunilor contabile primare
- Intocmirea si prezentarea darilor de seama fiscale
- Elaborarea rapoartelor interne ale companiei
- Urmarirea modificarilor legislatiei fiscale si contabile

Oferim:
- Grafic: 8.30 - 17.30
- Salariu (5.000 lei)
- Pachet social
- Mediu de lucru placut
- Dezvoltarea carierei intr-o echipa tinara si  motivanta
- Oficiul amplasat in centrul orasului, cladirea Asito

Vrei sa aplici? Partenerul nostru de recrutare este Mantis.md, expediaza CV-ul la hr@mantis.md   sau contacteaza-ne la 079640444 (Veronica), si ei vor organiza un interviu cu noi.

Email: hr@mantis.md
Telefon: 079640444 (Veronica)

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть