SRL «Tezaurus-VDS» - distribuitor de produse minerale, bere si bauturi răcoritoare pe Republica Moldova angajează în echipa sa:

Expeditori

CERINȚE:
- Punctualitate, atenție, integritate.
- Capacitatea de a învăța.
- Forță fizică bună.
- Experiență de muncă în acest domeniu (preferabil)
- O bună cunoaștere a orașului

RESPONSABILITĂȚI:
- Livrarea apei clienţilor conform comenzilor prealabile;
- Primirea bunurilor de la depozit în conformitate cu documentele de însoţire;
- Încărcarea, stivuirea și securizarea încărcăturii în vehicul;
- Predarea încărcăturii livrate şi întocmirea corectă a documentaţiei de primire-predare; etc.

OFERIM:
- Un lucru stabil într-o echipă tînără;
- Pachet social;
- Salariu decent și motivant.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: sp-4-dacia@mail.ru  cu specificarea funcției în subiect.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть