Compania ICS “VicMobile” SRL, distribuitor oficial al SA “Moldcell” anunță concurs pentru postul vacant de:

Angajat responsabil de organizarea lucrului cu promoterii / Сотрудник по работе с промоутерами

Compania noastră deține o rețea mare de magazine Moldcell. La fiecare magazin este angajat câte un promoter, care repartizează pliante. La mometul dat avem nevoie de o persoană care să se ocupe de organizarea lucrului promoterilor. Avem nevoie de o persoană organizată, punctuală și responsabilă. Noi o să vă oferim instruirea necesară.

Obligațiuni de bază:
1. Elaborarea regimului de lucru al promoterilor
2. Calcularea salariului în baza orelor lucrate
3. Comanda promo materialelor (pliante) (conlucrare cu departamentul de marketing)
4. Monitorizarea permanentă a promoterilor

Devino deja acum parte a echipei noastre! Află mai multe pe pagina noastră de facebook www.facebook.com/Vicmobile.Moldova

Cerințe față de candidat:
1. Cunoașterea limbii române și ruse
2. Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator
3. Competențe organizatorice foarte bune

Condiții de muncă:
1. Loc de muncă confortabil
2. Colectiv tânăr și conducători adecvați
3. Lucru într-o companie stabilă, care activează pe piața Moldovei deja 17 ani
4. Rețea de telefonie corporativă
5. Instruire permanentă și creștere în carieră
6. Regim de lucru – luni-vineri de la 9.00 până la 18.00, sâmbătă de la 9.00 până la 13.00

Expediați cv-urile la adresa hr@vicmobile.md  indicâd funcția pentru care aplicați.
Telefon: 078800724, 022022146
Chișinău, șos. Muncești, 41 (în apropiere de Gara Feroviară)

У нашей компании большая сеть магазинов Moldcell. У каждого магазина стоит промоутер и раздает листовки. Теперь нам требуется отдельный сотрудник, который будет заниматься контролем работы данных промоутеров. Сотрудник требуется организованный, пунктуальный и ответственный. Мы обучим всему, что нужно.

Основные обязанности:
1. Составление графика работы промоутеров
2. Подсчет заработной платы на основе отработанных часов
3. Заказ промо материалов (флаеры, листовки) (совместно с отделом маркетинга)
4. Постоянный контроль работы промоутеров

Стань уже сейчас частью нашей дружной команды! Узнай о нас больше на ФБ www.facebook.com/Vicmobile.Moldova

Требования к сотруднику:
1. Знание русского и румынского языков
2. Владение ПК на уровне пользователя
3. Хороший организатор

Условия работы:
1. Удобное рабочее место в офисе
2. Дружный молодой коллектив и адекватное начальство
3. Работа в стабильной компании, которая уже 17 лет на рынке Молдовы
4. Оплачиваемая мобильная связь
5. Постоянное обучение и профессиональный рост
6. График работы – пн-пт с 9.00 до 18.00, суббота с 9.00 до 13.00

Высылайте резюме на hr@vicmobile.md  с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078800724, 022022146
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)

E-mail: hr@vicmobile.md
Телефон: 078800724, 022022146

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть