Compania de distribuție  “Solvex-Lux”  anunță concurs pentru funcția vacantă:

Reprezentnat comercial

Descrierea postului:

  • De a promova imaginea companiei;
  • De a efectua vînzări către clientul potențial;
  • De a îndeplini planul de vînzări stabilit de șeful departamentului;
  • De a loializa clienții existenți;
  • De a implimenta metode noi de promovare;
  • De a prezenta rapoarte către șeful departamentului;
  • De a livra marfa către client și a propune produse auxiliare.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare finisate sau în curs de finisare;
  • Cunoștințe avansate de operarea calculatorului;
  • Experiență în domeniul vînzărilor va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor rusă și romînă;
  • Persoană orientată către client;
  • Organizată cu abilități înalte de comunicare și convingere;
  • Una din cerințe obligatorii - permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social deplin;
  • Posibilitatea de a progresa profesional;
  • Transport de serviciu.

VĂ GARANTĂM O ECHIPĂ PRIETENOASĂ ȘI UNITĂ!
Persoanele interesate vor expedia Cv-ul cu poză la adresa de e-mail: HR@solvex.md  sau puteți aplea la numărul de contact  tel. 062010211.
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

HR@solvex.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть