Muncitor la producere

Angajăm:

Сompania ZERNOFF Ethanol este cel mai mare producător de alcool etilic din Republica Moldova și  din regiunea Mării Negre este în căutare de: Muncitor la producere

 Responsabilități:
  • Observă și înregistrează parametrii procesului de lucru;
  • Reacționează operativ și informează managerul despre toate defecțiunile apărute la echipamentele tehnice în timpul procesului de lucru;
  • Efectuiază controlul tehnologic a procesului de lucru.
Cerințe către candidat:
  • Studii medii de specialitate sau studii tehnice;
  • Responsabilitate și disciplină.
Noi oferim:
  • Instruire și suport;
  • Angajare oficială cu toate beneficiile incluse;
  • Transport de serviciu si masă gratis;
  • Program de muncă: 5/2, 8-17.

Locul de muncă: m. Chisinau, sect. Botanica, șos. Muncești 793/2

Candidaţii interesati sunt rugati sa transmita СV-ul  la posta electronica hr@zernoff.md sau contactati prin num de telefon mobil +37378899978.

E-mail: hr@zernoff.md
Telefon: 078899978
Site: http://zernoff.md

Alte anunțuri publicate de această companie