Compania "Top Imobiliare Grup" angajeaza:

Agent imobiliar vinzari / inchirieri imobiliare

Alaturativa cu noi ,iar daca aveti experienta in vinzari aveti posibilitatea sa deveniti Manager la angajare chiar  cu crestere continua profesionala ! va garantam  pina la 50 % din comision legal  din vinzari! Primim specialisti si prin cumul ce ofera posibilitatea de a cistiga suplimentar.
Suntem in căutare de  colaboratori si parteneri de încredere de pretutindeni!

Compania „Top Imobiliare Grup” angajează Manager Vânzări Imobiliare în or. Chișinău și în împrejurimi.

Compania garantează si oferă o mulțime de posibilități :
- garantăm angajarea oficială cu pachet social .

Puteti real sa cistigati din vinzari salariu  atractiv lei , în dependență de profesionalism si volumul din vinzari de succes.
-Pe perioada stagiunii va ajutam sa deveniti profesionist in domeniu chiar daca nu aveti practica
-achitam comision legal si premii din prima zi de munca
- pachetul social complet.
- suportăm cheltuieli de transport în timpul serviciului
- telefonie mobilă cu pachet nelimitat.
- instruire profesionala continuă in toate domeniile.
- PC, aparat de fotografiat, altele.
- birou confortabil, minim necesar, apă, cafea.
- oferim sprijin pentru studierea unor probleme teoretice si realizarea lor in practica.

Atribuții de funcție:
- analizarea pieței imobiliare si formarea unei strategii.
- preluarea si vizionarea imobilelor cu evaluarea lor, contractarea si fotografierea lor.
- interacțiunea directă cu clientul în vederea vânzării și închirierii imobilelor ,negocierea directa.
- predarea informației corecte clienților si convingerea lor.
- amplasarea anunțurilor si evidența lor .
- întocmirea  tabelelor, evidenței imobilelor, contractelor și evidența bazei de date.
- consultații juridice și asistența clienților la birou, notar, altele.
Cerințe față de candidat:
-corectitudinea si respectarea regulamentului intern
- obligatia de a lucra doar in baza unui contract si eliberarea facturilor fara comisioane ascunse.
- disciplina și dorința de a lucra peste program
- de a fi comunicabil, dinamic, corect, încrezut în sine, convingător în lucrul cu clienții.
- studii superioare ,cel putin superioare necomplete
- cunoașterea limbii române și ruse obligatoriu  verbal si scris fara erori gramaticale (engleza sau alte limbi va fi un avantaj)
- capacitatea de a se informa și învăța permanent
- capacitatea de soluționare a problemelor în situații de stres
- abilități personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, spirit de inițiativa.

Constituie un avantaj:
- cunoștințe în domeniu imobiliar
- cunoștințe în evaluarea imobilelor
- cunoștințe juridice, psihologice, contabilitate
- cunoașterea fotografierii si procesării foto elementara
- cunoașterea dreptului civil și a contractelor
- cunoașterea limbii engleze  si alte limbi
- dorinta de a lucra peste program

Vă rugăm trimiteți CV cu poză la adresa:  topimobiliaregrup@yahoo.com

Indicați vă rog și postul la care candidați .
Pentru informații: https://topimobiliare.md/

E-mail: topimobiliaregrup@yahoo.com
Telefon: 078877997

Web: http://topimobiliare.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Customer Operations Agent

Orange Moldova • 22 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV

Manager vinzari

Stroylux • 22 Октября 2017, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть