Șofer basculantă / DAF cereale (зерновоз) or. Strășeni, or. Drochia

Cooperativa Intreprinzator “Agrostoc” lideri pe piața importurilor in domeniul agricol angajează:

Cerinţe:

  • Permis de conducere (categoria B, C+E);
  • Deținerea certificatului de competență profesională, card tohograf;
  • Experienţa de lucru in domeniu - minimum 6 luni;
  • Sa fie o persoana sociabila, activa;
  • Sa dea dovada de mobilitate, punctualitate si responsabilitate;
  • Comunicare liberă în limba română, rusă;
  • Cunostinte in mecanica - vor constitui un avantaj.

Responsabilităţi:

  • Se va efectua transport a cerealelor
  • Tipul si marca vehicolului: camioane DAF euro 3-6;
  • Baza/locul de plecare: Strășeni, Drochia

Oferim:

  • Salariu motivant, competitiv si bonusuri in functie de Km.
  • Convorbiri telefonice asigurate
  • Mediu de lucru profesionist, intr-o companie in continua dezvoltare
  • Condiţii avantajoase de muncă
  • Pachet social asigurat.

Cei interesaţi sunt rugaţi sa transmită CV-ul la hr@agrostoc.md.
Tel.: 068458884

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Telefon: 068458884
E-mail: hr@agrostoc.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide