rabota@rabota.md

Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!
Te invităm să faci parte din echipa noastră SMART.MD!

Curier-Consultant

Cerinte:

  • Ai masina, motocicleta sau bicicleta si conduci inteligent;
  • Ai abilitati excelente de comunicare si convingere.
  • Esti responsabil, punctual si rapid ca Speedy Gonzales).
  • Poti prioritiza sarcinile cu usurinta si esti rezistent la stres.

Responsabilitati:

  • Livrezi comenzile clientilor acasa.
  • Oferi consultanta suplimentara pe produsele comercializate.

Ce oferim:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanta, platite la timp de fiecare data.
  • Sef bun si intelegator, colegi tineri si prietenosi, atmosfera propice pentru performanta.
  • Dezvoltare profesionala si posibilitatea de a avansa rapid, daca meriti ;)

Dacă simți că te potrivești cu poziția de mai sus, expediază CV-ul tău pe adresa CV@Smart.md   și fii pe fază ;)
CV-ul va fi analizat și ai toate șansele! Contează mult atitudinea și dorința de a munci! Însă cei slabi renunță până la trimiterea CV-ului!
Sper că nu faci parte din ei?

CV@Smart.md

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!
x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!