B. C. "EXIMBANK-Gruppo Veneto Banca" S.A. anunţă concurs
pentru suplinirea postului vacant de:

Operator ghișeu în Chișinău

Descrierea postului:
- gestionarea conturilor bancare;
efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar,
efectuarea operaţiunilor de schimb valutar,
efectuarea transferurilor băneşti internaţionale,
deservirea conturilor de depozit,
verificarea rapoartelor privind tranzacţiile zilnice efectuate.

Cerinţe faţă de candidat:
studii superioare în domeniul economic,
cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse, medie a limbii engleze sau italiană,
experienţa în relaţia cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj,
cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office, Excel,
abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat,
atenţie la detalii,
asumarea responsabilităţilor,
echilibru emoţional şi rezistenţă la sarcini repetitive.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la e-mail: Svetlana.Tiho@eximbank.com

Vor fi contactaţi doar candidaţii selectaţi.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть