Specialist Departament Planificare

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

Responsabilități:
  • Primirea și verificarea comenzilor - verificarea specificațiilor și a termenului de execuție și a prețului;
  • Coordonarea interdepartamentala - colaborarea cu tehnologii și departamentul de producție;
  • Gestionarea documentației - asigurarea completării și gestionării corecte a documentației necesare pentru fiecare comanda.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare
  • Experienţa de muncă este binevenită
  • Obligatoriu: cunoaşterea limbii de stat şi limbii ruse
  • Rezistență la stres
  • Capacitate de învăţare, abilităţi de organizare, orientare spre rezultat
  • Abilităţi de comunicare, dinamism, capacitatea de a lucra în echipă

Ce oferim noi:

  • Angajare oficială
  • Salariu atractiv
  • Traininguri și instruire
  • Echipament și oficiu modern
  • Telefon de serviciu
  • Lucrul înt-un colectiv tânăr și dinamic
  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie în continuă dezvoltare și într-un mediu de lucru profesionist

O echipă tânără şi de perspectivă te aşteaptă!

Adresa: Chisinau, str. Petricani 15/1
Tel.: 078057772
Site: www.tandem.md

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: hr@tandem.md, însoțit de poză și poziția pentru care candidează.

Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.

Mult succes!

Chisinau, str. Petricani 15/1
Telefon: 078057772
Е-mail: hr@tandem.md
Web: www.tandem.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide