Operator Call Center
Operator Call Centru
rabota@rabota.md

Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!
Te invităm să faci parte din echipa noastră SMART.MD!

Angajăm:

Cerințe:
- Ești Extrovert, Activ și Vesel;
- Ai atitudine pozitivă, chiar și în cele mai posomorâte zile.
- Ești dispus să înveți și să te dezvolți profesional mult, chiar foarte mult.
- Ești descurcăreț și vorbăret, trebuie să ieși smart din orice situație ;)
- Ai gramatică bună la limba rusă și română (atât în scris cât și verbal)

Responsabilități:
- Vei consulta clienții potențiali telefonic, pe chat, mail.
- Vei face multe vânzări și vei avea grijă de clienți ;)

Ce oferim:
- Salariu fix + Bonusuri de performanță, plătite la timp de fiecare dată.
- Șef bun și înțelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă propice pentru performanță.
- Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid, dacă meriți ;)

Dacă simți că te potrivești cu poziția de mai sus, expediază CV-ul tău pe adresa CV@Smart.md  și fii pe fază ;)

CV-ul va fi analizat și ai toate șansele! Contează mult atitudinea și dorința de a munci! Însă cei slabi renunță până la trimiterea CV-ului!

Sper că nu faci parte din ei?

CV@Smart.md

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!

Похожие вакансии

x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!