INSTRUMENTE.MD, angajeaza

 Merchandiser Chisinau - Centru (in viitor -  reprezentant comercial regional)

Merchandiser Chisinau - Centru (in viitor Reprezentant Comercial)

Responsabilitati:
- Efectuiaza si mentine expunerea marfurilor pe rafturi;
- Urmareste si mentine expunerea materialelor publicitare si promotionale;
- Tine evidenta materialelor comerciale si promotionale.
Cerințe față de candidați:
- Permisului de conducere cat. B + automobil personal
- Preferential, studii economice sau tehnice
- Calitati personale: capacități organizatorice, proactivitate, initiativa, spirit de echipă, orientare la rezultat
- Orasul de trai (unde locuiti la moment sau puteti sa locuiti) - Chisinau

Aptitudini și cerințe:
- Atitudine pozitivă și profesionista în relatiile cu clienții
- Aspect îngrijit
- Orientare la rezultat
- Responsabilitate și seriozitate
- Respect reciproc si lucru eficient în echipă
- Inteligență și bunăvoință
- Abilități foarte bune de comunicare și convingere
- Rezistență la stres
- Sinceritate, dispunere la colaborare
- Dorința de dezvoltare profesională și personală continua

Oferim:
- Remunerare competitivă si motivationala
- Posibilitatea de a activa intr-o companie in dezvoltare dinamica
- Pachet social deplin
- Oportunităţi reale si rapide de avansare
- Colectiv tînăr şi prietenos

Pentru a intra în concursul de angajare vă rog să trimiteți CV la e-Mail-ul:  hr@instrumente.md

E-mail: hr@instrumente.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Reprezentant Serviciu Clientelă

Moldcell • 19 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV

Мерчендайзер

Hendrix Bail • 19 Октября 2017, Кишинев

Reprezentant medical

Medpark • 19 Октября 2017, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть