Specialist Imobiliar (Spații Comerciale)

Compania imobiliară “Acces Imobil Grup” anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Dacă te consideri o persoană dinamică și sociabilă, îți place să lucrezi în echipă, ești  ghidat de obiective majore în cadrul unei companii de succes,vrei să faci vânzări active, atunci aşteptăm CV-ul tău!

Responsabilităţi:

  • Studierea pieţei de profil;
  • Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi;
  • Cunoaşterea şi vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă (limba engleză constituie un avantaj);
  • Interacţiunea directă cu clientul în vederea identificării celei mai bune oferte de vânzare/cumpărare sau închiriere a imobilului;
  • Consultaţii juridice şi asistenţa clienţilor la birou, notar, etc.

Cerinţe:

  • Studii medii, studii superioare (constituie avantaj);
  • Experienţă în vânzări (constituie avantaj);
  • Orientare către client şi necesităţile acestuia;
  • Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
  • Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj);

Condiții:

  • Salariu motivant în funcţie de rezultate + comision din vânzări;
  • Telefon de serviciu;
  • Training-uri de specialitate;
  • Birou comod si modern situat  în centrul capitalei;
  • Instruire profesională continuă;
  • Echipă tânără, prietenoasă cu obiective majore.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@accesimobil.md cu specificarea postului pentru care aplică sau poți suna direct pe numarul de contact: +373 78888450.

Vă mulțumim.

E-mail: hr@accesimobil.md
Telefon: +373 78888450

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide