BAHMUT CLUB se află la 30 km de Ungheni, 43 km de Iași si este un coltisor de rai la rascruce a celor mai populare trasee turistice din Republica Moldova.

Bucatar Bahmut Club

Cautam Bucatar pentru cel mai bun loc de odinha din Moldova. Suntem o echipa de profesionisti si dornici de a surprinde placut clientii nostrii. Curent avem nevoie de un bucatar care stie sa gateasca bine si sa ne surprinda cu bucatele sale alese.

Responsabilitati:

  • sa calculeze si sa pregateasca meniul
  • sa comande, sa testeze, sa receptioneze si sa depoziteze ingredientele alimentare
  • sa pregateasca mancarea in conformitate cu retetele si formulele date (care includ calcularea cantitatiilor necesare de materiale specifice pentru restaurant)
  • pregatirea mai multor feluri de mancare in acelasi timp, in functie si in ordinea comenzilor
  • sa aranjeze si sa decoreze mancarea inainte de a fi servita pe farfurii, boluri, platouri dupa cum cere fiecare fel de mancare preparat
  • sa pregateasca si sa aranjeze mancarea pentru diete speciale
  • sa coopereze la intretinerea ustensilelor de bucatarie si a echipamentului
  • indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii
  • sa tina cont de perisabilitate, termenul de garantie, de modul in care urmeaza sa fie folosite ingredientele
  • face prelucrarile preliminare gatitului

Cerinte:

  • experienta min. 2 ani
  • dorinta de a lucra
  • amabilitate
  • profesionalism
  • prezenta agreabila
  • atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii
  • disponibilitate pentru compromisul constructiv

Orarul de lucru: in ture
Salariu: atractiv
Tel. mobil: 068384333 (Olesea)
Email: o.ursu@acvila.md, hr@acvila.md

Telefon:
068384333

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Bucatar Sef

Trattoria Della Nonna • 22 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV

Повар (ночная смена)

Andy's Pizza • 22 Октября 2017, Кишинев

Bucatar (schimb de noapte)

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV