rabota@rabota.md

U. Î. ,,AcvilaGrup” – una dintre cele mai mari asociaţii de întreprinderi din R. Moldova, anunță postul vacant:

Șef Departament de Relatii cu Clientii (export)

Principalele responsabilitati:

  • Gestioneaza personalul departamentului, alocand personalul conform pregatirii si randamentului fiecaruia
  • Motiveaza personalul pentru cresterea calitatii serviciilor
  • Creeaza planuri de formare profesionala continua pentru membrii departamentului si se asigura de indeplinirea acestora
  • Stabileste metrici de calitate, efort si indicatori de succes pentru activitatea departamentului si le urmareste
  • Ofera consiliere si sustinere individuala membrilor departamentului
  • Gestioneaza relatiile departamentului cu alte departamente
  • Realizeaza planuri de cariera in colaborare cu directorul de resurse umane, pentru membrii departamentului
  • Redacteaza proceduri interne pentru departament si le implementeaza
  • Realizeaza rapoarte cu privire la activitatea departamentului, pentru conducerea companiei
  • Rezolva conflicte prin mediere

Cunostinte si experienta

• Cunostinte generale economice, vanzari, export angro
• Experienta cu clientela, operatiuni sau agent vanzari, asigurari
• Cunostinte informatice: Excel, Word , 1 C
• Minimum experience manageriala 2 ani
• Carnet categorie B

Profilul candidatului:

- Spirit de echipa, initiativa
- Capacitate de analiza si sinteza
- Organizare
- Planificare strategica (gandire strategica)
- Obisnuinta de a lucra intr-un mediu operativ
- Hotarare si perseverenta in rezolvarea sarcinilor, rezistenta la stres
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Orientare spre client
- Orientare spre rezultate

Plăti si beneficii:
- Salariu motivant si bonusuri;
- Pachet social complet;
- Bonuri de masa;
- Posibilitate de a lucra full-time conform unui contract de muncă;
- Participarea la expozitii internationale specializate;
- Mediu de lucru profesional, o experienţă interesantă de lucru cu oamenii;
- Posibilitate de promovare.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul pe adresa hr@acvila.md
Specificaţi poziţia pentru care aplicaţi.
Pentru mai multe informaţii despre companie puteţi accesa site-ul: www.acvila.md

E-mail: hr@acvila.md
Site: www.acvila.md

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!
x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!