Maistru manichiură la salonul ”Beauty Salon Tagaer”, Chișinău

Căutăm specialist cu baza individuală de clienți!

Scopul postului: prestarea de servicii clienților salonului ”Beauty Salon Tagaer”.

Responsabilități principale: prestarea la timp și calitativă a serviciilor către clienți.

Cerințe față de candidații pentru postul de maistru manichiură:
  • manifestări emoționale: emoții pozitive, caracter binevoitor, deschidere;
  • abilități de comunicare: capacitate de a găsi limbaj comun cu oricine;
  • profesionalism: specialist universal, experiența de cel puțin 3 an într-un post similar este binevenita;
  • studii profesionale/speciale sau suplimentare;
  • cunoașterea metodelor de lucru clasice și a celor asistate de aparate în nail-service, cunoștințe în domeniul preparatelor cosmetice;
  • punctualitate, responsabilitate, conștiinciozitate, capacitate de a lucra în echipă, abilitate de a evita conflictele, dorință de a lucra și a cîștiga bani, lipsa deprinderilor dăunătoare.
Oferim:
  • program de lucru full-time
  • utilaj, mobilier, materiale.
  • loc de muncă amenajat.
  • salariu motivant.

Vor avea prioritate candidații care vorbesc fluent limbile rusă și română, sunt talentați și pasionați de munca pe care o fac.

Dacă vă doriți o viață mai activă, mai interesantă și visați la un job care să vă aducă satisfacție expediați CV-ul la dresa electronică: hr@tagaer.md cu specificarea ”Maistru manichiură”.
Telefon: 078891041.

E-mail: hr@tagaer.md
Telefon: 078891041

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide