Vânzător
rabota@rabota.md

"SUPRATEN" S.A., anunţă concurs pentru angajare la serviciu în următoarea funcţie:

Vânzător în secția “Scule electrice, pompe, generatoare”

Studii: superioare finisate.

Descrierea postului: Consiliază clienții în vederea achiziționării produselor potrivite, așează și expune marfa conform procedurilor interne, se implică activ în activitățile de promoție desfășurate în cadrul complexului comercial.

Profil candidat:
- Studii superioare,
- Experiență în domeniul comercializării sculelor electrice, a pompelor și generatoarelor reprezintă un avantaj;
- Excelente abilități de comunicare, interrelaționare și lucru în echipă;
- Experiență în relațiile cu clienții.

Adresa: mun. Chișinău, str. Petricani, 84;
Tel: 022-268-026
E-mail: resurse.umane@supraten.md

E-mail: resurse.umane@supraten.md

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!

Похожие вакансии

x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!